خدمات پس از فروش تصفیه آب

حمل و نصب رایگان و ارائه کارت گارانتی معتبر و …

خدمات پس از فروش تصفیه آب

خدمات پس از فروش تصفیه آب

عرضه دستگاه های تصفیه آب خانگی و اداری :
واحد خدمات پس از فروش شرکت تندیس سبز رنگین کمان با بهره گیری از پرسنل حرفه ای و با تجربه و امکانات قابل ، شرکت را قادر ساخته است تا مشاوره و پشتیبانی فنی و تامین تجهیزات دستگاههای تصفیه آب را در بازار از طریق یک سیستم سازماندهی شده با کمک نمایندگان شرکت در سراسر کشور ارائه نماید. ارائه خدمات ، سازماندهی شده و با کیفیت و قیمت رقابتی ، تسریع در ارائه خدمات ، استاندارد کردن خدمات و با توجه به تنوع به تنوع دستگاه تصفیه آب و برقراری ارتباط بین شرکت و مشتریان از طریق تماس مستقیم تلفنی پرسنل واحد خدمات پس از فروش با تک تک مشتریان ، جهت بهبود کیفیت خدمات و محصولات از جمله اهداف اصلی واحد خدمات پس از فروش می باشد . آموزش های دوره ای و خاص پرسنل و نمایندگان خدمات پس از فروش و به روز رسانی دانش و اطلاعات آنان گامی دیگر در جهت کسب رضایتمندی مشتری و ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان شرکت تندیس سبز رنگین کمان است.
در حقیقت کارنامه درخشان شرکت تندیس سبز در ارائه خدمات پس از فروش ، سریع،کامل و ارزان از سال ۱۳۹۰ تا کنون و حضور شبکه گسترده نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش شرکت در سراسر کشور منجر به رضایت مشتریان از محصولات ( Kingwater ) شده است.
خدمات پس از فروش شرکت تندیس سبز رنگین کمان در زمینه فروش دستگاههای تصفیه آب عبارتند از :
حمل و نصب رایگان : کلیه دستگاههای تصفیه آب مشمول نصب رایگان می شوند. هر مشتری پس از خریداری دستگاه می تواند با دفتر مرکزی شرکت در ارومیه و یا در صورتی که ساکن شهرستان است با نمایندگان مجاز در شهرستان تماس گرفته و هماهنگی لازم جهت نصب دستگاه را انجام دهد.
ارائه کارت گارانتی معتبر : یکایک مشتریان شرکت تندیس سبز رنگین کمان به محض پیوستن (به خانواده Kingwater و یا ) پس از خریداری دستگاه کارت ضمانتی را دریافت می کنند این کارت شامل سه قسمت است که قسمت اول آن نزد مشتری باقی می ماند، قسمت دوم نزد نماینده شرکت و قسمت سوم که حاوی مشخصات مشتری است توسط نماینده فروش به دفتر مرکزی شرکت در ارومیه ارسال می شود.
بانک اطلاعاتی مشتریان : با استفاده از اطلاعات مندرج کارت ضمانت ، هر مشتری صاحب پرونده ای در نرم افزار کامپیوتری خدمات پس از فروش شرکت خواهد شد . کلیه سوابق مشتریان اعم از شکایات ، انتقادات، پیشنهادات، سرویس های ارائه شده به مشتری ، تعویض فیلتر های انجام شده و … در این پرونده محفوظ بوده و قابل رسیدگی است.
سه سال ضمانت دستگاههای تصفیه آب: تمامی محصولات شرکت تندیس سبز رنگین کمان دارای سه سال گارانتی می باشند در طی این مدت در صورت بروز هرگونه اشکال فنی در دستگاه ، شرکت به صورت رایگان این اشکالات را رفع کرده و حتی در صورت لزوم اقدام به تعویض کامل محصول خواهد کرد.
ده سال خدمات پس از فروش : شرکت تندیس سبز رنگین کمان خدمات پس از فروش برای محصولات خود را به ۱۰ الی ۱۵ سال تضمین می کند.
تأمین قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان : تمامی قطعات یدکی دستگاهها به اندازه کافی در انبار شرکت تندیس سبز رنگین کمان موجود بوده و در صورت نیاز در اختیار مشتریان قرار می گیرد لذا هیچ یک از مشتریان نگران کمبود یا نبود قطعات نخواهند بود.
یادآوری زمان تعویض فیلتر دستگاه های تصفیه آب : استفاده از بانک اطلاعاتی مشتریان ، دوره های منظم تعویض فیلتر دستگاهها به صورت تلفنی و نیز از طریق ارسال پیام کوتاه ( sms) به مشتریان یادآوری شده و رهنمودهای لازم در این خصوص توسط کارشناسان شرکت به آن ها ارائه می شود.
ارائه مشاوره فنی رایگان( خدمات پس از فروش ) : تمامی هم میهنان می توانند جهت استفاده از مشاوره کارشناسان فنی جهت خرید محصول مناسب با شرکت تماس گرفته و یا از طریق سایت شرکت با کارشناسان فروش و یا با نمایندگی های محلی در ارتباط باشند.
تذکر مهم : مشتری گرامی در طول مدت گارانتی در صورت بروز اشکال برای دستگاه تصفیه آب مصرف کنندگان از پرداخت هرگونه هزینه بابت تعمیر تصفیه آب معاف می باشند و چنانچه چه در طول مدت گارانتی دستگاه تصفیه آب توسط افراد غیرمجاز تعمیر شود طبق ضوابط دستگاه از شرایط خارج خواهد شد. لذا اکیداً توصیه می شود در طول مدت گارانتی در صورت بروز اشکال با نمایندگی های مجاز شرکت تندیس سبز رنگین کمان و یا بخش فروش دفتر مرکزی شرکت تماس حاصل نمایید.

شماره تماس: ۰۹۹۰۱۳۵۲۰۰۱ آقای کلاسی