چرا لورا؟

987105eb-bb34-4f02-a6a8-713abb5a7825-large

چرا لورا؟

چرا لورا ؟
جاروبرقی های قدیمی وقتی گرد و غبارها را داخل فیلتر می کشند، باز دوباره به محیط خانه بازمی گردانند. رباط تمیزی ۴۶کاره لورا در دقیقه ۲۶۵۰۰ به کمک موتور سپراتور می چرخد.
با این دستگاه ، گرد و غبارهای که باعث بیماری آلرژی و حتی تنگی نفس می شود را با سیستم آب در داخل مخزنی که دارد حبس می کند.
به وسیله این رباط تمیزی لورا هوای خانه یتان به بهترین شکل تمیز می شود و هوای سالم را برای شما و خانوادیتان به ارمغان می آورد.
رباط ۴۶ کاره لورا محیطی سالم و بی خطر را برای شما و خانواده شما به ارمغان می آورد.
بیماری آسم در این زمانه یک بیماری بزرگ و خطرناک محسوب می شود که تقریباً ۳۰۰میلیون نفر دچار این بیماری هستند یا می شوند؛ مانند آلرژی و تنگ نفسی. این رباط باعث جلوگیری و ایجاد این بیماری ها می شود.
رباط لورا گرد وغبار داخل مخزن خود حبس می کند و باعث جلوگیری از برگشت دوباره این گردوغبار به محیط می شود، گردوغبارهایی که با میکروسکوپ دیده می شوند، لورا با اطمینان خاطر گردوغبار را داخل آب که درون مخزن وجود دارد حبس می کند و هوای تازه و سالم را به محیط زندگی یا محل کار به ارمغان می آورد.
از بین رباط هایی که با سیستم آب کار می کنند رباط لورا در اولویت اول قرار دارد.
میکروب های در محلی زندگی و در محل کار و زندگی می کنند. این میکروب های و گردوغبارهای با تمیز کردن سبراتور و مخزن لورا می توانیم عمر این رباط را بسیار طولانی کنیم.
مکش بسیار قوی سیستم آب رباط لورا می تواند فرش و موکت را به آسانی بشوید و حتی به کمک کیسه وکیوم ،بالش و تشک های خود را
رباط لورا با تمام وسایل و امکانات خود مورد استفاده قرار می گیرد.
ما چه کسانی هستیم :
شرکت سنور در سال ۱۹۶۲ با ساخت موتورهای برقی شروع به کار کرد.
در ترکیه اولین بار با ساخت آبمیوه گیری و حتی آبمیوه گیری میوه های سخت ، اولین رباط آشپزخانه اولین چرخ گوشت خانگی، اولین ماشین فرش شوئی و اولین رباط تمیز را ساخت.
شرکت سنور پخش خیلی از مارک های بین المللی را به گردن گرفت.
در سال ۲۰۰۱ مارکی به نام آرنیکا را فعال کرد، در سال۲۰۰۹ از طرف مصرف کنندگان جایزه کیفیت مصرف کننده را گرفت ، در سال ۲۰۰۳ با ساخت رباط تمیزی لورا که در آلمان تولید شد شروع به فروش کرد.
در سال ۲۰۱۴ در استانبول سمت آلتونی زاده با تجارت شناخت لورا، ترکیه سازمان فروش را شروع کرد. ساخت لورا در استانبول سمت آوجیلار با استفاده آخرین تکنولوژی در کارخانه ۴۰هزار متری با مجوز ISO 9001 و ISO 14001 و DHSAS 18001 و ۴۵۰ نفر پرسنل مشغول به کار شدند. شرکت سنور با حجم بزرگ شدن کار با امتیاز در سال ۲۰۱۴ مرسین فعالیت کرده.